Stainless Steel Press Fit Reducing Tee 108mm x 108mm x 42mm Branch F15108421086 | Galvins Plumbing Supplies
Stainless Steel Press Fit Reducing Tee 108mm x 108mm x 42mm Branch F15108421086
CUSP0185
Sign in to your ROY account to view pricing
Sign in to
CAN'T FIND WHAT YOU ARE LOOKING FOR?
No recent searches
AUPURIT TILE INSERT GRATES
Looking for sleek, seamless drainage solution? The Aupurit Tile Insert Grate is designed to blend neatly with surrounding tiles while delivering efficient water flow, Ideal for modern bathrooms and wet areas, it offers a clean finish with practical everyday performance. Available in 50, 80 and 100mm sizes.